نتایج جستجو برای عبارت :

پاسخ به سوال" ازدواج سنتی یا مدرن؟"

خب خب ناهار پختم خیلی عالی شد . یکمم کارای کلاسمو کردم و نشستم پای اینستا :) و چرخیدم و سوالی که واقعا ذهنم درگیر کرده بود سرچ کردم و یک جواب کامل و منطقی براش پیدا کردم از یک روان درمانگر و روانشناس.خیلی خوب بود میتونم بگم همه باید یکبار دقیق اینو ببین توی پیوند ها گذاشتمش با عنوان "ازدواج سنتی یا مدرن؟" 
+خانواده های متعصب مث خانواده ی خود من اجازه رفت و آمد نمیدن :( و یه مشکل گنده در آینده پیش روی منه :( 
#سوال سلام وقتتون بخیرسوال من اینه که چطور میشه سلامت عاطفی طرف مقابل رو محک زد ؟ چه سوالاتی در این زمینه باید مطرح بشه  که با ارزیابی اون پاسخ ها  تصمیمی عاقلانه برای ازدواج بگیریم ؟

#پاسخ
سلام به همگی به نظرم سوال خوبی بود چون اساس زندگی مشترک بر پایه ی عواطفه و به همین دلیل یکی از معیارهای مهم ازدواج باید سلامت عاطفی و بلوغ عاطفی شخص باشهبلوغ عاطفی یعنی شخص به مرحله ای از رشد عاطفی رسیده است که میتواند احساسات منفی ومثبتش را به موقع ابر
آیا در دین بهایی ازدواج با محارم وجود دارد؟
دراین فرقه ازدواج با محارم مگر با زن پدر ، منع نشده است. (اقدس ، میرزا حسینعلی ، ص ۷۴ ) لازم به ذکر است در رساله سوال و جواب نیز بهاء در پاسخ به سوالی درباره حرمت ازدواج با اقارب چنین می گوید : « این امور به امنای بیت العدل راجع است .» (حسینعلی نوری ، رسالة سؤال و جواب ، سوال ۵۰ ) و در پیام ۱۵ ژانویه ۱۹۸۱بیت العدل چنین آمده است : « ... در حال حاضر تصمیم گیری در این مورد بعهده خود نفوس مومنه محول شده .» که در حق
سوالات دکتری پرستاری (سال 86 تا امسال )با پاسخ

300 سوال مبانی مراقبتهای پرستاری با پاسخ تستی و تشریحی
300 سوال روش تحقیق پرستاری  با پاسخ

350 سوال آمار زیستی (پرستاری ) با جواب

250 سوال  استعداد تحصیلی پرستاری با جواب

نمونه سوالات دکتری پرستاری (سال ۸۶ تا امسال )با پاسخ +سوالات جهت آمادگی (جهت دانلود کلیک کنید)
سوالات اصول و روش های بیهوشی 475 سوال+پاسخ نامهسوالات بیماری شناسی  455 سوال+پاسخ نامه
سوالات فارماکولوژی 500 سوال +پاسخ نامه
سوالات مراقبت های ویژه 415 سوال +پاسخ نامه
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این سوالات پایین جز منابع سوالات استخدامی نیست و لی برای مطالعه آزاد بصورت رایگان در سایت قرار داده ایم
سوالات فیزیولوژی 410  سوال +پاسخ نامه
سوالات تشریح 420 سوال +پاسخ نامه
سوالات آناتومی   430 سوال  +پاسخ نام
یکی از دغدغه های والدین پاسخ به سوالات جنسی کودک است. در ابتدا همیشه هم سطح کودک بنشیند، دست از کار خود بکشید هم سطح او بنشیند، چشم در چشم او شوید. ابتدا به او امنیت بدهید و بگویید افرین که سوال پرسیدی اما ابتدا ریشه سوال را پیدا کنید اگر سوال در سن کودک نبود نشانه هایی از زنگ خطر است.
اگر پاسخ را بلد نبودید صادقانه به او بگویید که نمیدانید ولی پاسخ را برای او پیدا میکنید و اگر ان را بلد بودید در سطح سن کودک پاسخ دهید. این مسئله پیچیده ای ست و بای
ازدواج با دراویش که خود را مسلمان و حتی برخی خود را شیعه و پیرو مکتب اهل بیت (ع) می‌دانند، همواره مورد سوال بسیاری بوده است لذا برای رسیدن به پاسخ مناسب، برخی از فتاوای مراجع تقلید را دراین مجال به اختصار بیان می کنیم. 
ادامه مطلب
ریچارد نفیو در کتاب خود نوشته است که ما برای همراهی سایر کشور با خود برای تحریم ایران از آنها یک سوال ساده اما مهم و موثر را می‌پرسیدیم: «آیا شما ضمانت می‌دهید که منافع ناشی از فعالیت اقتصادی شما در شراکت با ایران منجر به افزایش سرمایه گذاری در تلسحات هسته ای ایران نمی‌شود؟»نکته جالب این سوال این است که اگر در مورد هر کشوری این سوال پرسیده شود قطعا پاسخ شنیده شده همان پاسخ دلخواه پرسشگر خواهد. اما این سوال فقط برای ایران پرسیده می‌شود، چر
در جامعه امروزی، به اصطلاح تجدد یافته، ازدواج کودکان امری تلقی میشود بسیار قبیح، اما در جامعه ای شبه مدرن مانند ایران، بسیاری ریشه این مسئله را درک نمی کنند. در عهد مدرن، ازدواج یعنی آزار! از همین جاست که عبارت ((کودک آزاری)) پدید می آید.
اما باید با مسئله جدی رو به رو شد، واقیعت چیست؟ سوال را از کودکان بپرسیم. دخترانی که در ۱۳ ساله به پسر های ۱۷ و ۱۸ ساله رفته اند و حتی بیشتر، دخترانی در همین روستاها و مناطق دورافتاده، که از زندگی خودشان راضی ا
پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن
پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن چیست ؟ انواع پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن ها ، تفاوت پارتیشن اداری مدرن با سایر پارتیشن های اداری در چیست ؟ و معرفی بهترین طراح و تولید کننده پارتیشن اداری مدرن و … . این سوالات و نکات مهم درمورد پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن باعث شده که در این مقاله سعی کنیم به پاسخ ان ها بپردازیم . در ادامه همراه تحریریه مبلمان اداری یکتا باشید تا از این نکات به طور مفصل و کامل
پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن چیست ؟ انواع پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن ها ، تفاوت پارتیشن اداری مدرن با سایر پارتیشن های اداری در چیست ؟ و معرفی بهترین طراح و تولید کننده پارتیشن اداری مدرن و … . این سوالات و نکات مهم درمورد پارتیشن اداری مدرن و کاربرد های آن باعث شده که در این مقاله سعی کنیم به پاسخ ان ها بپردازیم . در ادامه همراه تحریریه مبلمان اداری یکتا باشید تا از این نکات به طور مفصل و کامل

نمیدونم مشکل از منه یا چی؟ ولی من پشت چهره جدی و تا حدی خشک که تو روابط کاری و اجتماعیم دارم، روحیه به شدت احساساتی‌ای دارم. طوری که افراد بعد از نزدیک شدن و قرار گرفتن تو حلقه خودی‌ها و صمیمی‌ها تعجب میکنن. بارها شده متنی رو از من خوندن و با حالتی که مشخصه پشتش تعجب نشسته، میپرسن: اینا رو خودت نوشتی؟!
سخته باورش برای آدمها که منم تو خلوت خودم میتونم یه مرد با احساس باشم. میتونم تو آشپزخونه خونه م کلی هنرمند باشم برا خودم! هر مرد جدی‌ای الزا
سلام
برای من چند تا سوال در مورد ازدواج موقت (صیغه) پیش اومده که ممنون میشم جواب بدین.میگین پسرای مجرد چون به خاطر تحصیل و شغل و مسکن نمیتونن ازدواج کنن و برای اینکه گناه نکنن خودارضایی نکنن!و زنا نکنن! پس باید راهی باشه برای جواب دادن به نیازشون!

خب این سوال برای من پیش میاد که دخترا که زودتر از پسرا به بلوغ میرسن و زودتر از پسران این نیاز رو احساس میکنن خودتون هم در وبلاگ تون شاهدین که متاسفانه تعداد دخترانی که بر اثر فشار این نیاز مبتلا به
توجه توجه:سوالی که درباره ی زنبور ملکه بود جزء امار حساب نمیشه!
.
.
پاسخ ها:
سوال اول:  زگ تون/استودیو زگ
سوال دوم: زنده شدن زنش
سوال سوم:2020
سوال چهارم: 4 تا (ویز،نورا،پلگ،تیکی)
...
خلاصه:
قهرمانان(تمام سوال ها)                         سعود یافتگان(با یک پاسخ اشتباه)                              حذف شدگان(ممکن است برگردند)
       حامد و شاه                                           *** /سوفیا/امیررضا/سالم/لایلا                                        فاخر/رینانورا/sogand/ ...
بسمه تعالی
سلام

سوال :
چه شروطی را می‌توان ضمن عقد ازدواج موقت قرارداد؟
پاسخ : 
 در بخش اول شروطی که ضمن عقد ازدواج دائم می‌توان قرار داد را توضیح دادیم، در این بخش به شروط ضمن عقد ازدواج موقت می‌پردازیم:
همان‌طور که در بخش اول توضیح داده شد اولین مسئله‌ای که باید در این رابطه مورد توجه قرارداد ثبت ازدواج است، که به طور کلی در ازدواج موقت ثبت ازدواج لازم نیست، مگر در شرایط زیر که الزامی می‌باشد:
۱- باردارشدن زوجه (اگر بعد از ازدواج موقت ز

سوال سوال سوال

بسیاری از مدیران مدام در حال کار هستند بدون اینکه بدانند دارند چکار می کنند، بدون اینکه بدانند آیا این کاری که انجام می دهند درست است یا نه، بدون اینکه بدانند آیا در مسیر درست هستند یا خیر...تلاش برای پاسخ به سه سوال زیر با عث می شود که شما همیشه خودتان را پایش کنید و جواب انها شما را به سمت و سوی درست هدایت می کند.
1.سعی دارم چه کاری را انجام دهم؟(پاسخ به این سوال به کار شما معنی و مفهوم می دهد)
2.آیا این روشی که کاررا انجام مید
دوستان محترم لطفا همگی پاسخ بدید
سوال 1:حاضری اسم عشق سابقت رو بزاری رو اسم بچت؟؟
سوال 2:حاضری ده سال از عمرت کم بشه ولی به اونی که دوستش داری برسی؟؟
سوال 3:حاضری با کسی که قبل از تو تجربه رابطه عاشقانه نافرجام داشته ازدواج کنی؟؟
سوال 4:اگه بفهمی عشقت قراره عشق دیگه بشه ولی بازم تظاهر به عاشق بودنت کنه چیکار میکنی؟؟
در نوشته وکیل پایه یک جنوب و سوالات حقوقی ازدواج قصد داریم تا به برخی از سوالات پرتکرار شما عزیزان پاسخ دهیم. در این نوشته می خواهیم تا سوالاتی را بیان کنیم که برای بسیاری از افراد ذهن مشغولی هایی را ایجاد نموده است. پاسخ سوالات مطرح شده را از زبان وکلای پایه یک باتجربه بیان خواهیم نمود تا به طور دقیق و صریح به سوالات شما پاسخ داده شود. همچنین در صورتی که پس از مطالعه این نوشته سوال و یا سوالاتی برای شم بدون پاسخ مانده است می توانید با شماره تل
#آموزش_اختصاصی 

دوستانی که پاسخ سوال های امنیتی یا Security Questions اپل ایدی شان را ندارند ، سریعا اقدام به Sign Out کردن اپل ایدی بپردازند . روزانه تعداد بی شماری از دوستان به علت استفاده از اپل ایدی نامعتبر ضرر و زیان بزرگی را میبینند . 

⛔️ چه اپل ایدی هایی نامعتبر هستند  :

1️⃣ اپل ایدی هایی که فاقد سوال های امنیتی میباشند .
2️⃣ تعدادی از اپل ایدی های کارتی که اکثر از کشور هند وارد میشوند و پس از مدتی ، به طور ناگهانی پسورد و پاسخ سوال های امنیتی تغ
سلام دوستان 
انقدر که  جمله "با عشق ازدواج کنین نه سنتی" رو شنیدم با خودم فکر میکنم یعنی یه روزی منم عشق رو تجربه میکنم ؟ بچه ها به نظرتون عشق واسه دخترهای با حیا و محجبه هم پیش میاد؟ والا من که تا حالا ندیدم به جز یه دختر عمو پسر عمو که هر دو مذهبی و محجبه بودن که سرانجام شون به عشق و خدا رو شکر ازدواج کشید.
حالا میشه بگید آیا واسه افراد محجبه و مذهبی هم عشق بوجود میاد؟ به نظر من که نمیاد آخرش هم سنتی ازدواج میکنم.
مرتبط:
چند سوال از کسانی که به ر
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای پاسخ این سوال کافی است که به خ
مدت هاست ذهنم درگیره ...
اگر من ازدواج کنم ، دل کسی میشکنه از من ؟!
هرکی تا الان پیام داده برای خواستگاری از دانشگاه ، رد شده ...
ولی سه موردشون خیلی عجیب و درحالی که بهم ربط نداشتن ، گفتن که ما تا ده سال دیگه هم صبر میکنیم (که البته حرف مفته ! )
ولی سوالم اینه که اگر اتفاقی افتاد و من ازدواج کردم ، دل کسی میشکنه و آهش منو میگیره ؟!!!
تا الان هم واقعا عشق رو توی زندگیم تجربه نکردم ...
دلم هم نمیخواد ازدواج کنم اما بالاخره زندگیه و ممکنه موردی پیش پیاد که
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای یافتن پاسخ این سوال کافی است
طلاق به دلیل ازدواج مجدد شوهر
در این مختصر سعی می شود به سوالات زیر نیز پاسخ داده شود.این سوال مطرح است که آیا زن می تواند با اثبات ازدواج مجدد شوهر بدون رضایت او و با وجود مخالفت شوهر طلاق بگیرد؟

آیا ازدواج مجدد شوهر شامل ازدواج موقت (صیغه) می شود؟
آیا ازدواج مجدد شوهر با اجازه دادگاه موجب دلیل برای طلاق همسر اول می شود؟
آیا با وجود ازدواج مجدد شوهر بدون رضایت همسر اول، امکان گرفتن طلاق توأم با مهریه برای زن اول وجود دارد؟

درخواست طلاق زو
پاسخ سوال 9901027 باشگاه آگاه
دانش بازار سرمایه
سوال :کدام یک از گزینه های زیر بیشترین درآمد حاصل از فروش نماد "سپ" از اول سال مالی تا پایان دوره مالی منتهی به 98/12/29 است؟

✍️کد سوال 9901027
پاسخ: گزینه 3
(گزینه 3: درآمد حاصل از سایر کارمزد POS)

جهت معرفی معرف در باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه DL0914 را به عنوان معرف خود معرفی کنید و 400 امتیاز دریافت کنید
عضویت در باشگاه مشتریان آگاه
,دریافت جواب سؤالات باشگاه آگاه,دریافت جواب سوالات باشگاه آگاه در تلگرا
دو سوال زیر را ببینید:
۱- کلیشه را تعریف کنید و دو نمونه کلیشه برای دو مفهومِ «بستنی» و «داعش» بیان کنید.
۲- از شنیدنِ …………. های زیر، یاد چه چیزی یا چه کسی می افتید؟! جای خالیِ سوال را با چه کلمه ای می شود پر کرد؟ ……………
الف) تابستان + شیرین + یخ ——> ……………………….                     ب) پرچم سیاه + انتحاری + الله اکبر ——> ……………………….
هر دو سوالِ فوق به مفهوم «کلیشه سازی» در رسانه ها می پردازند. اما این دو رویکرد به طراحی سوال چه تفاو
مبلمان اداری مدرن
مبلمان اداری مدرن چیست ؟ به چه محصولاتی مبلمان مدرن اداری اطلاق میگردد؟ از کجا میتوانید مبلمان مدرن را خریداری نمایید ؟ قیمت این نوع مبلمان در چه بازه و رنجی قرار دارد؟ بورس خرید و فروش مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری در کجاست ؟ کارخانه ای که این نوع مبل اداری مدرن را تولید میکند باید داری چه تجهیزات و وسایلی باشد ؟ آیا برای نصب مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری باید از تجهیزات خاصی استفاده کرد؟ ما در این مقاله سعی داریم تا به ت
جواب سوال به مکان بیابان گفته می شود بازی
خواستگاری همراه با پاسخ و جواب دقیق تعداد حروف و کلمات مرحله خواستگاری
از سایت نکس لود دریافت کنید.
به مکان بی آب و علف گفته می شود
با
سلام خدمت همه عزیزانی که برای پیدا کردن جواب و پاسخ به سوال بازی
خواستگاری با عنوان به مکان بی آب و علف گفته می شود وارد این سایت شده اید
جواب این سوال بازی خواستگاری را پیدا کردیم و پاسخ این سوال برهوت است. شما با وارد کردن حروف برهوت میتوانید وارد مرحله بعدی بازی خو
سوال: چرا آقایان موقع غذا خوردن حرف نمیزنند ولی خانم ها حرف میزنند ؟
- جواب مرد: چون مردها مودب تر هستند
- جواب زن : چون مردها کم هوش هستند و در آن واحد نمیتوانند دو کار رو باهم انجام بدهند
سوال: چرا خانم ها  دو برابر مردها حرف میزنند؟
جواب مرد: چون کم حرفی نشانه خرد است
جواب زن: چون زنها باید هر چیزی را دوبار تکرار کنند تا مردها متوجه شوند
سوال: چرا خدا ابتدا مرد را آفرید بعد زن را ؟
جواب مرد: چون مرد بهتر از زن است
جواب زن: چون اول خدا میخواست تمرین
جواب سوال مسابقه 3 اردیبهشت 1399 باشگاه آگاه
سوال شماره 9902007 باشگاه :
عنوان سوال : محصول آجر آلومینی، جز محصولات تولیدی کدام نماد در اسفند ماه بوده است؟
پاسخ سوال : گزینه 3 ( کاذر )

سوال شماره 9902008 باشگاه :
عنوان سوال : بیشترین سهام نماد بانک صادرات ایران (وبصادر) در 3 ماه آخر سال 98 در اختیار کدام سهامدار عمده بود؟
پاسخ سوال : گزینه 4 ( سازمان خصوصی سازی )

توجه : 
با استفاده از این کد معرف از 15% تخفیف کارمزد معاملات بورس به علاوه 60% تخفیف خرید اشترا
جواب سوال مسابقه 3 اردیبهشت 1399 باشگاه آگاه

سوال شماره 9902007 باشگاه :
عنوان سوال : محصول آجر آلومینی، جز محصولات تولیدی کدام نماد در اسفند ماه بوده است؟
پاسخ سوال : گزینه 3 ( کاذر )

سوال شماره 9902008 باشگاه :
عنوان سوال : بیشترین سهام نماد بانک صادرات ایران (وبصادر) در 3 ماه آخر سال 98 در اختیار کدام سهامدار عمده بود؟
پاسخ سوال : گزینه 4 ( سازمان خصوصی سازی )

توجه : 
با استفاده از این کد معرف از 15% تخفیف کارمزد معاملات بورس به علاوه 60% تخفیف خرید اشتر
#مسابقه_جسورانه❗️

توضیح: سوالات جسورانه عموما پیشبینی عدد شاخص یا پیشبینی قیمت نمادی در اینده هستند و قطعی نیستند.بهتر است امتیاز 50 را برای این سوالات انتخاب کنید تا امتیازی از شما کسر نگردد

✍️کد سوال 9902021

پیش بینی بازدهی سبد سهام

سوال :کدام یک از "سبدهای سهام 1 میلیارد تومانی" زیر، بیشترین بازدهی را تا تاریخ 17 اردیبهشت 99 کسب خواهد کرد؟

( ارزش ریالی هر سهم 250 میلیون تومان و ملاک سنجش قیمت پایانی سهام از 13 تا 17 ارد
.باسمه تعالی
امور اجتماعی
ازدواج
غزل۳

می کند احمد سفارش، جملگی در ازدواج
می شود احسن تکامل، بندگی در ازدواج
هست کفویت همان درک مقابل هرجهت
آن تداوم می دهد هر زندگی در ازدواج
می شود شیرین اگر هم کفو باشد همسرت
می دهد احمد بشارت رستگی در ازدواج
لازم است کفویت افراد در قبل از نکاح
آن تداوم می دهد هر زندگی در ازدواج
در مقابل نهی کرده ، مردمان را از طلاق
می شود جمعی دچار ماندگی در ازدواج
رزق می گردد دو چندان،گر شود جاری نکاح
نیست ممدوح و روا آزرد
امروز مثل چی به خاطر دیروز پشیمون بودم... از خدا شرمندم....دیروز با وجود اینکه حضورش رو توی تک تک لحظاتم احساس کردم اما وقتی رسیدم خوابگاه کارهایی کردم که اصلا دلم نمیخواد به یاد بیارم.
امروز هم دیر رسیدم سر کلاس و بچه ها در پیرامون ازدواج مدرن و سنتی مباحثه داشتن
من به هیچکدوم از این دو شیوه اعتقادی ندارم بلکه شیوه ی خودم رو برای زمانی که احیانا خواستم ازدواج کنم می پسندم اونم تلفیقی از این دوتاست یه ازدواج عاقلانه بعدا عاشقانه
امروز کلا عمو
HTML (اچ تی ام ال)
اگر کمی با دنیای طراحی سایت یا برنامه نویسی وب آشنایی داشته باشید، حتما واژه‌ی HTML به گوشتان خورده است و این سوال برایتان پیش آمده است که HTML چیست . در این فایل و مقاله آموزشی میخواهیم بصورت کامل به پاسخ به این سوال بپردازیم که HTML چیست ، چه کاربردی در طراحی وب دارد؟ چطور کار میکند؟ رابطه‌ی آن با CSS چیست و… . هر آن چیزی که برای پاسخ به سوال HTML چیست نیاز دارید را در این مقاله و آموزش به آن پاسخ خواهیم داد.
ادامه مطلب
روشهای افزایش سرعت تست زنی١-  نباید هنگام زدن تست های آموزشی زمان را در نظر بگیرید و سعی کنید سوالات را پاسخ دهید در صورتیکه نتوانستید پاسخ سوال را بیابید ابتدا به جزوه و کتاب درسی خود و در نهایت به پاسخ نامه مراجعه کرده و در صورتیکه تست نکته جدیدی داشت آن را وارد خلاصه نویسی های خود نمایید.
ادامه مطلب
ازدواج دردسر ساز
ازدواج یکی از مهمترین مراحل زندگی هر فردی است.اگر در انتخاب همسر دچار اشتباه شویم زندگی ما نابود می شود و دچار مشکلات زیادی خواهیم شد .پس بهتر است قبل از ازدواج به نکاتی مهم توجه کنید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
مبلمان اداری مدرنمبلمان اداری مدرن چیست ؟ به چه محصولاتی مبلمان مدرن اداری اطلاق میگردد؟ از کجا میتوانید مبلمان مدرن را خریداری نمایید ؟ قیمت این نوع مبلمان در چه بازه و رنجی قرار دارد؟ بورس خرید و فروش مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری در کجاست ؟ کارخانه ای که این نوع مبل اداری مدرن را تولید میکند باید داری چه تجهیزات و وسایلی باشد ؟ آیا برای نصب مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری باید از تجهیزات خاصی استفاده کرد؟ ما در این مقاله سعی داریم تا به تم
برخی از دختران برای پیدا کردن همسر به درخواست های دوستی پسران پاسخ مثبت می دهند و امیدوارند که این دوستی در نهایت به ازدواج منجر شود .
امروزه ، ازدواج ها فرد محورتر شده است یعنی دختر و پسر قبل از آنکه خانواده اقدامی کند ، تصمیم به شناخت یکدیگر می گیرند و وقتی اطمینان یافتند که این آشنایی عاقبت خوبی خواهد داشت ، خانواده را در جریان می گذارند . این نوع آشنایی ها برای برخی جدی است و برای برخی دیگر حکم دوستی های زودگذر را دارد که شاید منجر به ازدوا
برخی از دختران برای پیدا کردن همسر به درخواست های دوستی پسران پاسخ مثبت می دهند و امیدوارند که این دوستی در نهایت به ازدواج منجر شود .
امروزه ، ازدواج ها فرد محورتر شده است یعنی دختر و پسر قبل از آنکه خانواده اقدامی کند ، تصمیم به شناخت یکدیگر می گیرند و وقتی اطمینان یافتند که این آشنایی عاقبت خوبی خواهد داشت ، خانواده را در جریان می گذارند . این نوع آشنایی ها برای برخی جدی است و برای برخی دیگر حکم دوستی های زودگذر را دارد که شاید منجر به ازدوا

مبلمان اداری مدرنمبلمان اداری مدرن چیست ؟ به چه محصولاتی مبلمان مدرن اداری اطلاق میگردد؟ از کجا میتوانید مبلمان مدرن را خریداری نمایید ؟ قیمت این نوع مبلمان در چه بازه و رنجی قرار دارد؟ بورس خرید و فروش مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری در کجاست ؟ کارخانه ای که این نوع مبل اداری مدرن را تولید میکند باید داری چه تجهیزات و وسایلی باشد ؟ آیا برای نصب مبلمان و دکوراسیون مدرن اداری باید از تجهیزات خاصی استفاده کرد؟ ما در این مقاله سعی داریم تا به
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
کد سوال: 9902035 (پاسخ صحیح گزینه ) 
کد سوال: 9902036 (پاسخ صحیح گزینه 1) 
کد سوال: 9902037 (پاسخ صحیح گزینه 2) 
کد سوال: 9902038 (پاسخ صحیح گزینه 2) 
پاسخ سوال اول، فردا پس از بررسی در همین پست قرار داده میشود
توجه توجه:  جواب مسابقات جسورانه باشگاه آگاه پیش بینی میباشد و جواب قطعی ندارد
برای مشاهده پاسخ سوالات جدید تر باشگاه بر روی این متن کلیک کنید
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
به پیشنهاد دوستان، سوال جدید بخش پرسمان، در ادامهٔ سوال قبلی خواهد بود. اگر خاطرتون باشه، سری پیش در مورد معیارهای ازدواج صحبت کردیم. حالا سوال‌های این‌سری اینه که:
۱. چطور معیارهاتون رو در طرف مقابل تشخیص می‌دین؟ از چه راهی می‌فهمین که ویژگی‌های مورد نظر شما در اون آدم وجود داره؟ 
۲. به نظر شما آشنایی پیش از ازدواج در تشخیص این ویژگی‌ها موثره یا نه؟ 
۳. اگر جوابتون به سوال دوم مثبته، این آشنایی باید چه مدت و به چه صورت باشه؟ راه‌هایی مثل
قصد ازدواج دارم من را راهنمایی کنید
یکی از مهمترین قسمت های زندگی هر شخصی ازدواج است . اگر ازدواج موفقی داشته باشید از زندگی خود لذت خواهید برد اما اگر انتخاب شما درست نباشد ازدواج ناموفقی خواهید داشت
به ادامه بروید
ادامه مطلب
پرسش و پاسخ @Ameli_Office پرسش:سلام، دختر ۲۳ ساله هستم به مدت ۲ ساله داروی سینووکس استفاده میکنم و مشکل خاصی ندارم. خواستگاری داشتم که ایشونم مبتلا به ام اس هستن و دارو  استفاده میکنن میخواستم بدونم میشه دو تا بیمار ام اس با هم ازدواج کنن ؟ چون شنیدم احتمال این که فرزندم مبتلا بشه درصدش بیشتر میشه . @Ameli_Office پاسخ: ✅ احتمال ابتلای به بیماری ام اس در جوامع مختلف با هم فرق دارد. شیوع بیماری ام اس در ایران حدود سی در صد هزار نفر است. احتمال بروز بیماری ام
پیامد منفی ازدواج سفید برای زنان.
شاید هیچوقت این مساله به ذهنتون هم خطور نکنه که جواب سوال متاهلی یا مجرد؟ انقدر سخت و گیج‌کننده باشه. این حالت زمانی پیش میاد که از یک طرف فکر می‌کنی متاهلی و از طرف دیگه از نظر قانونی و شرعی به عنوان فرد مجرد در جامعه شناخته‌میشی.
یک جور احساس دوگانگی و سردرگمی که دامنگیر کسانی میشه که خود را درگیر ازدواجی به نام ازدواج سفید کردند.
ادامه مطلب

خیلی جالبه نظرسنجی گذاشته تو پیجش ک اگر ب گذشته برگردید چی رو تو زندگیتون تغییر میدید یا انجام نمیدیدب غیر از کسایی ک راضی بودن و چیزی رو تغیر نمیدادن بقیه حول چندتا مسئله بود فقط:1. ازدواج نمیکردم با این فرد. بچه دار نمیشدم2. این رشته تحصیلی رو انتخاب نمیکردم (اکثرا به اجبار خانواده رفته بودن یه رشته تحصیلی خاصی)3. کار بهتری انتخاب میکردم4. مهاجرت میکردم از ایران5.تفریح میکردم و ازاد بودم بدون نگرانی قضاوت دیگران کارایی ک دوست داشتم میکردم و
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
یه دوستی دارم سال کنکور یه ازدواج کرد که بیشتر به تشویق خانواده ش بود و خب سال بعدش هم جدا شد. نه تو حرفاش، نه تو شبکه های اجتماعیش، نه پیامرسان هاش نه چشم هاش خبری از عشق نبود. 
امسال دوباره ازدواج کرد. هم قبل از ازدواج خودم کلی درباره اینکه "باید دوست داشته باشی طرفت رو" نصیحتم کرد، هم قبل ازدواج خودش یکمی ازم سوال پرسید.
و خب حالا من دوست داشتن رو میبینم از پشت چشماش میبینم، از بیو تلگرام و اینستاش و مطمئنم وقتی ببینمش در چشم هاش :)
زیاد اهل اب
از آنجایی که چشم یکی از حساس ترین عضوهای بدن انسان است و لنز چشم ازتباط مستقیمی با آن دارد سوالات زیادی برای کاربران لنز به وجود می آید و مشکلاتی که ممکن است پس از گذاشتن لنز چشمی برای آن ها به وجود آید را با ما مطرح می کنند.
در این مقاله سعی کرده ایم به 10 سوال از پر تکرارترین سوالات رایج چشمی شما کاربران لنز پاسخ دهیم. امیدواریم که پاسخ سوال خود را در این مقاله دریافت کنید.
ادامه مطلب
شهر سوال ـ بحث استحباب داشتن ازدواج موقت نکته جدیدی نیست و در کتب حدیثی
هم بدان اشاره شده است .شیعه از این جهت که حرام دانستن ازدواج موقت را
بدعت در دین می داند، مقابله با آن را مستحب می شمارد؛ چراکه انجام ازدواج
موقت خود نوعی احیای سنت رسول الله است. این مضمون در روایات نیز بارها
آمده است.

بخش ازدواج و زناشویی شهر سوال بر بال اندیشه ها

ادامه مطلب
طبق آمار ها در صورت ازدواج مردهای دهه پنجاه و شصت باز هم حدود یک میلیون! دختر دهه شصتی موفق به ازدواج نمیشوند و شاید مجبور باشن تا آخر عمر مجرد بمونن.
پسرای دهه شصتی در یک اقدام غافلگیرانه برای ازدواج سراغ دخترای جوانتر دهه هفتادی رفتن و دخترای دهه شصتی شانس ازدواج رو از دست دادن!
دخترایی که مسن شدن و با اومدن دخترای ترگل ورگل دیگه شاید چندان بختی برای ازدواج نداشته باشن.

پ.ن:شاید بگین از لحاظ مالی و جنسی خودشون رو ارضا میکنن؛اما هیچکدوم مثل
سلام وقت بخیر
در حال حاضر توی جامعه ما همون جوری که میدونید ازدواج یا مدرنه یا سنتی، با جنگ و دعواهای طرفدارای این دو نوع کاری ندارم. بحثم سر ازدواج مدرنه.
ببینید فرض کنید یه آقا پسر با یه دختر خانوم تو فضای مجازی آشنا میشن و قصدشون اینه که همدیگه رو بشناسن و ازدواج کنن. تا به اینجاش رو همه میدونن و تو نظرات گفتن. اما سوال من اینه اینکه میگید با هم باشید و از هم شناخت پیدا کنید یعنی چی؟
یعنی فقط صحبت کنن و از علایق شون بگن؟یا روالش اینه که مثلا ب
ازدواج و تشکیل خانواده و بخش مهمی از زندگی آدمی است و گریزی از سختی ها و آسانی های آن نیست. اما بحث اینجاست ما باید این سختی‌ها را تحمل کنیم تا شاید روزهای خوش بیاید؟
هرگز ما به این جهان نیامده ایم تا خود را بکشیم، تا به خود رنج دهیم. کافیست شما به مشاوره ازدواج بروید تا مسائل خودتان به ویژه مواردی که گمان می کنید به رابطه تان آسیب می زنند حل شود و علاوه بر آن یاد بگیرید اصول زندگی مشترک بر اساس نظر مشاور ازدواج خوب در تهران و با این فرهنگ چگونه
او هر چه خودش را بیشتر می‌شناسد، از معنای زندگی دورتر می‌افتد. برخورد صادقانه وی با خواسته‌های درونی و انگیزه‌های واقعیش، او را به سمت «بی‌معنایی» سوق می‌دهد؛ چرا که در پس هر کدام از آنها یکی از امیال ابتدایی نهفته شده و در بطن آن امیال هم غلظتی از حیوانیت و پوچی چکانده شده است. حتی بامعناترین آن‌ها، هنر، هم ناتوان از پاسخ به پرسش به ظاهر ساده اما دشوار «خب که چه؟» می‌باشد. مارکز صدسال تنهایی را نوشت. خب که چه؟ پیکاسو گرنیکا را کشید. خب ک
انواع ازدواج موفق همراه با یک گزینۀ اضافی
می‌خواهم از شما بپرسم که آیا واقعاً به دنبال یک ازدواج موفق می‌گردید؟ پس باید بیخیال تمام آن حرف‌ها و آدم‌هایی بشوید که می‌گویند باید چه کار کنی و چه کار نکنی. البته یادگرفتنِ برخی موضوعات و پیش گرفتن‌شان اصلاً اشکالی ندارد، چرا که به هر حال ارزش خود را در جایگاه خود دارند، اما ممکن است عواملی حتی بنیادی‌تر از این‌ها، برای موفقیت در ازدواج وجود داشته باشند.

ادامه مطلب
سوالات هدیه های آسمان سوم درس یازدهم
سوال و جواب هدیه سوم درس یازده

سوالات درس 11 هدیه ها سوم ابتدایی با جواب :
1- عید پایان ماه رمضان چه نام دارد ؟پاسخ: عید فطر.
2- چرا مسلمانان در روز عید فطر خوشحال هستند؟پاسخ: زیرا آنها توانسته اند که ماه رمضان را با موفقیت روزه بگیرند و به فرمان خدا عمل کنند.
3- مسلمانان در روز عید فطر چه کارهایی انجام می‌دهند؟پاسخ: نماز عید فطر می خوانند، به دیدن بزرگترها میروند و به آنها تبریک می گویند و جشن می گیرند.
4- ن
پیامد منفی ازدواج سفید برای زنان.

شاید هیچوقت این مساله به ذهنتون هم خطور نکنه که جواب سوال متاهلی یا مجرد؟ انقدر سخت و گیج‌کننده باشه. این حالت زمانی پیش میاد که از یک طرف فکر می‌کنی متاهلی و از طرف دیگه از نظر قانونی و شرعی به عنوان فرد مجرد در جامعه شناخته‌میشی.

یک جور احساس دوگانگی و سردرگمی که دامنگیر کسانی میشه که خود را درگیر ازدواجی به نام ازدواج سفید کردند.
ادامه مطلب
یکی از رسوم معمول در بین خانواده های نوعا مذهبی جامعه ایرانی خواندن صیغه عقد موقت بین دختران و پسران قبل از عقد رسمی ازدواج است و جالب اینکه اکثر مردم از آثار چنین عقدی که در شرع قانون بین زن و مرد رابطه زوجیت ایجاد می کند غافلند و تصور می کنند به هردلیل چنانچه ازدواج منظور صورت نگرفت همچنان زوجه موقت دوشیزه تلقی می گردد حال انکه چنین تصوری از اساس باطل است و در هر حال بعد از پایان مدت ویا بذل آن از طرف مرد زن بیوه است و مطابق شرع و عرف و قانون
دفترچه‌های سوال آزمون گام سوم بهاره را می‌توانید از طریق زیر دانلود کنید.
دفترچه سوال رشته ریاضیحجم: 1.14 مگابایت
دفترچه سوال رشته تجربیحجم: 1.27 مگابایت
دفترچه پاسخ تشریحی تجربیحجم: 1.2 مگابایت
دفترچه پاسخ تشریحی تجربیحجم: 1.3 مگابایت
مبلمان اداری مدرن 

مبلمان و لوازم اداری مدرن یکی از ضروری ترین نیازهای هر کسب و کار مدرن و فضای اداری ان میباشد . مبل مدرن اداری میتواند فضای اداری شما را تلطیف کرده و علاوه بر جذاب کردن محیط کاری شما باعث یک دکوراسیون اداری مدرن نیز گردد . با صندلی اداری مدرن دیگر پرسنل کمتر خسته میشوند .در طراحی مبلمان و مبل اداری مدرن بروز بودن طرحها خیلی مهم است .
ادامه مطلب
مبلمان اداری مدرن 

مبلمان و لوازم اداری مدرن یکی از ضروری ترین نیازهای هر کسب و کار مدرن و فضای اداری ان میباشد . مبل مدرن اداری میتواند فضای اداری شما را تلطیف کرده و علاوه بر جذاب کردن محیط کاری شما باعث یک دکوراسیون اداری مدرن نیز گردد . با صندلی اداری مدرن دیگر پرسنل کمتر خسته میشوند .در طراحی مبلمان و مبل اداری مدرن بروز بودن طرحها خیلی مهم است .

ادامه مطلب
شهر سوال ـ در ازدواج موقت اگر رابطه جنسی و دخول صورت نگرفته باشد، نیاز
به نگه داشتن عدّه نیست. اما اگر در زمان ازدواج موقت دخول صورت گرفته
باشد، زن موظف است پس از اتمام مدت ازدواج موقت، عدّه نگه دارد.

ادامه مطلب
اقامت انگلستان از طریق ازدواج ، آیا می توان از طریق ازدواج یک شهروند انگلیسی شد؟ آیا در صورتی که با یک شهروند اهل انگلستان ازدواج کنیم می توانیم پاسپورت کشور انگلستان را داشته باشیم؟ آیا اگر با یک شهروند کشور انگلستان ازدواج کنیم می توانیم در کشور انگلستان زندگی کنیم؟ اخذ ویزای همسر و ازدواج چه مدت زمان می برد؟ در صورتی که بچه در انگلستان متولد شود آیا می تواند پاسپورت کشور  انگلستان را دریافت کند؟ آیا با داشتن ویزای توریستی  انگلستا
ازدواج صوری و پیامدهای آن
ازدواج صوری و پیامد های آن :همه ی ما تا به حال لغت طلاق صوری و یا خواستگار صوری را شنیده ایم و تا حدودی با آنها و علت وقوع آنها آشنایی داریم.
اما الان می خواهیم به مبحثی به نام ازدواج صوری بپردازیم که به تازگی در حال رشد است و هروز آمار آن رو به بالا می رود.
ازدواج صوری اگر تا چند وقت پیش اتفاق می افتاد همه می گفتن طرف برای خروج از کشور و گرفتن اقامت دائم کشوری دیگر این کار را کرده است.
در حال حاضر فاجعه ای که با آن مواجه ه
این پاورپوینت در موردازدواج ومسایل آن در 83اسلاید و شامل ازدواج و مسایل آن،پاورپوینت مشاوره قبل از ازدواج , ازدواج و طلاق از دیدگاه روانشناسی, روانشناسی, ازدواج, طلاق , دوران نامزدی , روابط زناشویی , و منابع می باشد...
فهرست مطالب
لطفا قبل از خرید به فهرست مطالب توجه فرمایید.

مقدمه:  5
پیش از ازدواج این 10 شرط مهم را فراموش نکنید  5
قبل از ازدواج چه باید کرد  6
مبانی اعتقادی مهم در انتخاب همسر  6
شروط مهم در انتخاب همسر  6
سابقه ازدواج قبلی از شروط
به درس 11 از مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای نوآموزان خوش آمدید. در این درس می خواهیم با نحوه پاسخ دادن مناسب به سوالات در زبان انگلیسی آشنا شویم.پاسخ بلند و کوتاهبرای پاسخ دادن به یک سوال بله و خیر دو روش وجود دارد (اگر نخواهید فقط با بله و خیر جواب دهید! یا سری تکان دهید)    پاسخ بلند: در پاسخ بلند همان جمله را به صورت غیر سوالی و با حالت تائید تکرار می کنید. یا اگر جواب منفی باشد همان جمله را به صورت غیر سوالی و منفی و با حالت رد تکرار می کنید. (مع
یکی از معضلات جوانان امروز امر مهم ازدواج است.ازدواج در واقع شروع زندگی مشترک است که در اسلام با اصطلاح تکمیل کننده ی دین از ان یاد میکنند.امروزه بسیاری از مردم به دلایل گوناگون استدلال هایی ضد ازدواج دارند.این استدلال ها شامل نقد های سیاسی و مذهبی؛اشاره به میزان طلاق و نیز اهمیت تجرد بر پایه آموزه های مذهبی و فلسفی دارند.تحقیقات نشان میدهند که از دهه هشتاد میلادی به بعد میل به تجرد در افراد بیشتر شده و ازدواج ها کمتر و بی دوام تر شده اند.بهت

آیا عشق بعد از ازدواج می آید؟

برای یک ازدواج موفق عشق کافی نیست‎

عشق قبل
از ازدواج ممکن است باعث از بین رفتن علاقه و شوق رسیدن به رابطه ی پایدار
یا ازدواج شده و مخصوصا مردان را از رسیدن به هدف رابطه و ازدواج منصرف
کند.در مورد ایجاد عشق بعد از ازدواج باید بگویم درصورتی که انتخاب شما
انتخاب درستی باشد بعد از ازدواج با شکل گیری صمیمیت های جسمی و عاطفی به
مرور عشق آتشین همراه با لذت به وجود خواهد آمد.
ادامه مطلب
شهر سوال - روابط عاطفی پیش از ازدواج همواره مخلّ فرایند صحیح ازدواج هستند. زیرا
مطمئنا وابستگی های عاطفی در دو طرف شکل گرفته و بخصوص برای دختر خانم
بسیار سخت و دشوار خواهد بود به هر دلیلی بخواهد به این رابطه خاتمه دهد.
بنابراین توصیه ما همواره این بوده است که روابط پیش از ازدواج (چه با قصد
ازدواج چه بدون قصد)، وجود نداشته باشد، و در صورت تصمیم جدی به ازدواج هم
این رابطه به مدت کوتاه و با رعایت شرایطی قابل توجیه است.بخش مشاوره شهر سوال بر بال
ممکن است شرایط به گونه‌ای برای شما رقم بخورد که قصد ازدواج با مرد مطلقه را داشته‌باشید. اما پیش از آن لازم است تمام جنبه‌های این تصمیم را در نظر بگیرید و با آگاهی و شناخت کافی وارد زندگی مشترک شوید. ازدواج یک زن مجرد با یک مرد مطلقه عموما قابل قبول‌تر از ازدواج یک زن مطلقه با یک مرد مجرد است. درصورتی که قصد ازدواج با مرد مطلقه را دارید ابتدا دقت کنید که فرد با معیارهای شما مطابقت دارد یا نه و سپس مسائلی مانند علت جدایی و مدت جدایی را در نظر بگ
سوال مطرح شده در تاریخ 05 اردیبهشت سال 98 توسط سیده اسماء حسینی:
سلام، درصورت امکان لطفا کد تبدیل تاریخ شمسی به میلادی را قرار بدهید، با سپاس فراوان از لطفتان.

پاسخ کارشناس:
باعرض سلام و ادب و احترام حضور شما کاربر گرامی،

Dim dt As DateTime = Now
        Dim x1 As Integer =1398       'دراین قسمت سال را وارد بفرمایید
        Dim x2 As Integer = 02         'در این قسمت ماه را وارد بفرمایید
        Dim x3 As Integer = 27         'در این قسمت روز را وارد بفرمایید
        dt = New DateTime(x1, x2, x3, New
بنده از این پس به سوالات شما اولیای گرامی به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن الکتروکلاس پاسخ میدهم اگر سوال  داشتید می توانید با انتخاب گزینه تماس با ما  به ما اطلاع دهید و ما هر چه سریع تر جهت جواب به سوال شما عزیزان اقدام نماییم
با تشکر صحرایی
پاسخ به یک سوال

❓برای این که نهج البلاغه در جامعه ترویج داده بشه، آیا خوندن نهج البلاغه فقط با ترجمه آن، بصورت فردی یا در جلسات عمومی، کافیه⁉️

✅ برای پاسخ به این سوال، به یکی از بیانات رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای اشاره میکنم؛ ایشون میفرمایند:

به "ادامه مطلب" مراجعه فرمایید...
ادامه مطلب
با سلام
پسری مجرد از اهواز هستم، شرایط مادی ازدواج دائم رو اصلا ندارم، می خواستم بدونم برای ازدواج موقت در اهواز چطور اقدام کنم؟، مکانی مختص این کار هست؟
مرتبط:
برای ازدواج موقت در اهواز چطور اقدام کنم؟
آیا ازدواج موقت میتواند عامل بازدارنده زنا در ایران باشد؟
چند تا سوال در مورد ازدواج موقت
ازدواج موقت چه وقت هایی خوبه ؟
 ازدواج موقت یا زنا ؟
ازدواج موقت=زنا؟ بله یا خیر؟ "مسئله این است"
بین من و دختری که تن به ازدواج موقت داده فرقی نیست ؟
اگ
شهر سوال ـ در مورد ازدواج موقت با زن فاحشه بین مراجع اختلاف نظر وجود
دارد. ۱- جایز نیست[۱] ۲- بنابر احتیاط واجب جایز نیست[۲] ۳- جایز است
ولی کراهت دارد و مستحب است از ازدواج با فاحشه خود داری شود.

ادامه مطلب
در این مقاله به تمامی شبهات اسلام ستیزان پاسخی جامع و مفصل خواهیم داد ، این مقاله را به سه بخش تقسیم میکنیم: 1- در بخش اول اسناد تاریخی را نشان میدهیم که در گذشته مردم در سن پایین ازدواج میکردند 2- در بخش دوم دلایل عقلانی را آشکار میکنیم که نشان میدهد ازدواج در سن پایین در گذشته ضرورت داشته است 3 و در بخش آخر نشان میدهیم که اصلا عایشه در هنگام ازدواج 9 سال نداشته است!! با ما باشید تا جامعترین و کاملترین مقاله راجع به سن عایشه را به پیش ببریم .....
ادا
شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
پرسش و پاسخ @Ameli_Office سوال:من یه پسر ٢٢ ساله هستم تقریبا ٢ساله ام اس دارم ولی فعلا اصلا مشکل ندارم . با یه دختر خواستم ازدواج کنم چون ام اس داشتم قبول نکرد. آیا من مشکلی واسه ازدواج دارم یا نه؟ @Ameli_Office پاسخ: ✅ یکی از مشکلات ازدواج بیماران مبتلا به ام اس، عدم شناخت اکثریت افراد از بیماری است. بیشتر نگرش مردم از ام اس، مربوط به دورانی است که هیچ درمانی برای بیماری در دسترس نبود. گرچه هنوز درمان قطعی برای بیماری وجود ندارد، اما اگر بیمار همین داروها
زندگی کردن زیر یک سقف یک واقعیت است و با شخصیت‌های واقعی زن و شوهر سر و کار دارید و جایی برای رویا پردازی نیست.
شناخت درست از تفاوت‌ها و شباهت های بین دختر و پسر و خانواده های کمک می کند تا با شناخت از این تفاوت ها با دید باز تر و آگاهانه تر تصمیم گیری کنید.
در تصمیم گیری قبل از ازدواج باید به تفاوت ها و بعد از ازدواج بیشتر به شباهت هایشان اهمیت بدهید، زیرا توجه به تفاوتها، به انتخاب عاقلانه کمک می کند و اهمیت دادن به شباهت ها بعد از ازدواج، موج
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ویلیام گلاسر ...ketab9.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست ...دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر دکتر ... نویسندگان: دکتر ویلیام گلسر و کارولین گلسر مترجم: دکتر علی صاحبی دسته ...
دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با ...bookmax.ir › دانلود-کتاب-صوتی-ازدواج-بدون-شکست-حل-م-2دانلود ک
شهر سوال ـ با این توضیح روشن می شود که زشتی و شناعت فحشا، به دلیل وجود
رابطه جنسی نیست. بلکه به دلیل بی ضابطه بودن این گونه رابطه است. که این
بی ضابطگی در ازدواج وجود ندارد. علاوه بر اینکه می توان از این ضرب المثل
معروف در تفهیم مطلب استفاده نمود که: هر گردی گردو نیست! در فاحشه گری،
انسان ها، فقط نوعی میل جسمی و مادی را از خود بروز می دهند. اما در
ازدواج، کانونی از روابط عاطفی و احساسی بر پا می شود. که در گرمای آن
کودکان رشد کرده و به کسب کمالات
طالع بینی و پیشگویی ازدواج

هر گاه بخواهید حساب کنید که آیا آقای (... ) زاده (...) با خانوم (...) زاده (...) می توانند ازدواج کنند یا نه؟آیا ستاره این دو نفر با هم جفت هست یا نه؟و در آینده تا آخر با هم زندگی میکنند یا نه ؟
ادامه مطلب
یه سوال دارم، 
این ولایتی که بین مذهبیون جا افتاده که مرد بر همسرش ولایت داره یعنی چی؟
چون مرد بر همسرش ولایتی نداره.
ولایت یعنی امکان تصرف در اموال و امور یک شخص.
و مرد تنها بر فرزندانش ولایت دارد.
بر فرزندان پسر تا بلوغ و بر فرزندان دختر تا ازدواج.
مرد حتی حق قصاص قاتل همسرش رو هم نداره!

اقامت ازدواج در آلمان
به طور کلی اقامت ازدواج در آلمان با شهروندان خارجی می تواند صورت گیرد جدیدا به دلیل سوری بودن ازدواج در این کشور قوانینی تصویب شده است. در صورتی که ازدواج قانونی باشد و مجوز اردواج برای هر دو صادر شود. شهروند خارجی برای اقامت ازدواج در آلمان باید شرایطی را فراهم کند ، مانند سن و گواهی های مربوط و عدم موانع ازدواج، همچنین ازدواج در کشور آلمان به صورت مدنی باید انجام شود.

ادامه مطلب
مهم ترین نکاتی که در خرید حلقه ازدواج و رینگ نامزدی باید بدانیم!
یکی از کهن ترین رسوم مشترک زوج ها در بین جوامع استفاده از حلقه ازدواج می باشد که علاوه بر مشخص کردن تعهد و وضعیت تاهل، نشانه و نمادیست مبنی بر همراه هم بودن و به یاد هم بودن در هر زمان و هر مکان. تقریبا در همه فرهنگ های مدرن، زوج های جوان، پیش از ازدواج، یا پس از مراسم نامزدی و یا بعد از ازدواج از حلقه ازدواج به عنوان نماد مشترک عشق استفاده می کنند. 

نمونه حلقه ازدواج طلای رنگ
فایل صوتی ازدواج بدون شکست

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل ... - پیپر داکpaperdoc.4kia.ir › info2 › دانلود-رایگان-کتاب-صوتی-...۲۴ تیر ۱۳۹۸ - دانلود رایگان کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب) اثر دکتر ویلیام گلسر و کارولین گلسر ...
ازدواج بدون شکست (حل معمای ازدواج با تئوری انتخاب)www.sayehsokhan.com › title=ازدواج بدون شکست (حل م...این کتاب به همراه CD کتاب صوتی با صدای دکتر صاحبی ارائه شده است ... دکتر
مشاوره حقوقی اثبات زوجیت : تشکیل خانواده و ازدواج کردن به عنوان یک فعل نیکو در جامعه محسوب می شود زیرا  همه جوامع در هر جای دنیا فارق از هر دین و مذهبی، تشکیل خانواده را امری نیکو ومقدس قلمداد می کنند،در برخی از موارد طرفین نکاح اعم از زن و مرد منکر وجود رابطه زوجیت  و درحقیقت ازدواج می شوند درمشاوره حقوقی اثبات زوجیت باید بیان داشت ، انکار ازدواج و وجود رابطه زوجیت بیشتر در مورد نکاح و ازدواج موقت پیش می آید. قطعا ازدواج موقت استحکام  نکاح و
میخواستم باهم ازدواج کنیم تا همدیگرا ببوسیم 
میخواستم باهم  ازدواج کنیم تا یکدیگر را در آغوش بگیریم ،
 تا هم آغوش شویم ! 
میخواستم باهم ازدواج کنیم تا بچه های خودمان را داشته باشیم . 
میخواستم باهم ازدواج کنیم تا ...
راستش عزیزم یاد آوری هیچکدام از اینها شایسته ی عزاداری و لایق اشک های بی وقفه ام نبودند ، جز این : 
میخواستم ازدواج کنیم تا باهم حرف بزنیم . 
مثلا یک صبح جمعه  در آرامش بعد از هم آغوشی وقتی مرا بغل گرفته ای و مدام بر صورتم بوسه میزن
با سلام و عرض ادب
کارگاه هایی با عنوان مهارت های قبل از ازدواج و بعد از ازدواج با همکاری موسسه ذهن پویا و انجمن علمی دانشگاه پیام نور فردوس برگزار شد اولین جلسه ۳ ساعته مهارتهای پیش از ازدواج در تاریخ ۲۵ شهریور و جلسه دوم در اول مهرماه ۱۳۹۸ با تدریس اساتید گرانقدر سرکار خانم باقرزاده و جناب آقای دلیر برگزار شد و مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت
آدرس لوستر فروشی های شیراز
یکی از کالاهایی که به خانه یا مغازه ما جلوه می بخشد لوستر می باشد.لوستر ها انواع مختلفی دارند که به دو دسته کلی لوستر های کلاسیک و لوسترهای مدرن تقسیم می شوند.بهترین لوستر فروشی های شیراز با ارائه لوستر های مدرن و امروزی با قیمت مناسب، مشتریان زیادی را جذب می کنند.قیمت لوستر در شیراز به نوع لوستر و به بزرگی آن بسیار بستگی دارد، در بعضی از لوستر فروشی های شیراز هزینه ای برای نصب لوستر گرفته نمی شود به همین دلیل هزینه
شهر سوال ـ به طور کلی در این که در ازدواج (دائم یا موقت) دختر باکره ای
که به حد بلوغ رسیده و رشیده است، یعنی مصلحت خود را تشخیص می دهد، اذن پدر
شرط است یا نه، چند نظر هست:
ادامه مطلب

مردی نزد حکیم امد و خواستار پندی ازحکیم پیرامون ازدواج شد حکیم بعد از دست کشیدن به محاسن خویش به مرد گفت تلاش کن مرد که از پاسخ خردمندانه حکیم بر اشفته شده بود گفت چه اقداماتی برای تلاش انجام بدم که حکیم عصبانی شد و به جوانک ابله گفت طلاش کن نه تلاش
سلام به همه
یک سوال از اون هایی که ازدواج کرده اند، درباره مشاوره قبل از ازدواج و تجربه شون دارم؛
چقدر به جلسات مشاوره قبل از ازدواج اعتقاد دارید و یا شما اصلا رفته اید و چند جلسه باشه به نظرتون خوبه؟، چقدر تست نئو و نتایج اون می تونه تو زندگی تعیین کننده باشه؟، چقدر حرف های مشاور قبل از ازدواج برای شما درست بوده و چقدرش اشتباه و آیا شده تا بحال بخاطر مشاوره های اشتباه منصرف بشوید؟
تجربه خودم:
من با یک دختر خانم صحبت کردم و در صحبت های اولیه ت
یکی از عوارض ازدواج فامیلی
تا حالا حتما درباره ازدواج فامیلی و مشکلات سلامت بعد از آن چیزهایی شنیده اید
ما در اینجا شما را با یکی از مشکلات ازدواج فامیلی برای نوزاد آشنا می کنیم (بیماری فنیل کتونوری )
ادامه این مطلب اینجا را کلیک کنید
 وزارت آموزش و پرورش به ۴۳ سوال پرتکرار مدیران، معلمان، دانش آموزان و والدین درباه شبکه دانش آموزی "شاد" پاسخ داد و اعلام کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، به‌زودی امکان استفاده از اینترنت رایگان برای اپلیکیشن" شاد" فراهم خواهد شد.
پس از راه‌اندازی شبکه دانش آموزی دانش‌آموزی، سوالاتی از سوی معلمان، اولیا و دانش آموزان در مورد نحوه کار این شبکه ارسال ‌شده است که اولین نسخه پاسخ به این پرسش‌ها که در طبقه‌بندی‌های (سؤالات عمومی، مدیران،
در خواستگاری، توافق پسر و دختر و یا خانواده‌های دو طرف درباره ازدواج تعهد و حتی مشروعیت رابطه زناشویی ایجاد نمی‌کند.طبق قانون تصمیم بر ازدواج، ایجاد تعهد برای زوجین نمی‌کند حتی اگر تمام یا قسمتی از مهریه‌ای که بین طرفین برای ازدواج مقرر شده است، پرداخت شده باشد.بنابراین هر یک از زن و یا مرد در زمان خواستگاری تا زمانی که صیغه عقد جاری نشده است می‌تواند از ازدواج امتناع کند و طرف دیگری نمی‌تواند به هیچ وجه، او را مجبور به ازدواج کرده و یا
کنار گذاشتن خودارضایی با ازدواج کردن
ازدواج کردن بهترین روشی است که میتوان با آن برای همیشه از شر خودارضایی خلاص شد. چون پس از ازدواج شما میتوانید یک رابطه جنسی سالم و واقعی را با همسرتان داشته باشید و نیاز جنسی خود را برطرف کنید. و دیگر نیازی به روش های دروغین ارضا کردن مانند تخیل های شهوانی نیست.
ازدواج کردن یک سنت الهی است که تمام افراد میتوانند این سنت را انجام دهند. در دین اسلام به شدت به ازدواج اشاره شده است و گفته میشود که پیامبر اکرم (ص

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها